O nás

Společnost Rekostav byla založena v roce 1995 se sídlem ve Starém Městě u UH. Hradiště a působila v Praze, Uherském Hradiští a okolí.

Do nedávna nesla firma název Vladimír Pavlica – Rekostav. V roce 2013 došlo ke změně právní formy podnikání na společnost s.r.o. a přijala název Rekostav servis s.r.o.

Společnost má za sebou celou řadu úspěšně realizovaných staveb, ve kterých vystupuje jako generální dodavatel.

Firma dlouhodobě spolupracuje s ověřenými subdodavateli v oblasti speciálních prací a dodávek souvisejících s komplexní realizací stavby. Dlouholeté zkušenosti a letitá praxe ve stavebnictví z nás dělá stabilního, zkušeného a spolehlivého partnera pro naše zákazníky. Již od svého vzniku se snažíme každému zákazníkovi nabídnout řešení přesně podle jeho představ, ve stoprocentní kvalitě a stanovených termínech. Vždy volíme ty nejhospodárnější a nejproduktivnější způsoby k dosažením té nejlepší kvality.

novinky

Vítejte na našich nových stránkách

Aktualizováno 04. 09. 2013

Vítejte na našich nových stránkách

Před nedávnem jsme spusili naše nové webové stránky, kde naleznete o nás informace, kontakty na nás a výpis služeb které provádíme. Tě… více informací

fb mapa stránek

Rekonstrukce, stavby, modernizace

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím